رجوع زوجه در طلاق خلع به عوض مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

سوال

در طلاق باین خلعی آیا زوجه می تواند پس از وقوع طلاق و در زمان عده به مهریه بذل شده رجوع نماید یا خیر؟ مستند قانونی آن چیست؟


پاسخ حقوقی

به موجب بند3 ماده 1145 قانون مدنی، در طلاق خلع زوجه می تواند پس از طلاق و در زمان عده به مابذل رجوع کند.

(90-12-16)

 

آمار بازدیدکنندگان

1789امروزmod_vvisit_counter
4342دیروزmod_vvisit_counter
18648این هفتهmod_vvisit_counter
26215هفته گذشتهmod_vvisit_counter
92204این ماهmod_vvisit_counter
81850ماه گذشتهmod_vvisit_counter
1616405کل بازدیدهاmod_vvisit_counter
 
viagra